d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev19394959697264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 23 2009 05:16am
Quote (Kapsiko @ Thu, Jul 23 2009, 11:10am)
em ailqk .. Ko :D ...... Da zema da ezgarma i qs 1.2k fg... A?


:D probvai se we kvo ti puka .. ako imah o6te fg 6tqh gi sloja :D
Member
Posts: 918
Joined: Apr 12 2009
Gold: 0.50
Jul 23 2009 05:35am
Quote (erk0r @ Sun, 22 Feb 2009, 23:38)
а защо другите топици пак са затворени ?


да наистина все са затварят ...
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jul 23 2009 06:54am
Quote (InTheGame @ Thu, 23 Jul 2009, 13:16)
:D probvai se we kvo ti puka .. ako imah o6te fg 6tqh gi sloja :D


aa.. Neka si mi stoqt za gazirana voda xD
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Jul 23 2009 07:02am
Който няма кола с климатик да се оправя. :D Утре тук (София) го дават 38 градуса. :o
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 23 2009 07:54am
Quote (Kapsiko @ Thu, Jul 23 2009, 12:54pm)
aa.. Neka si mi stoqt za gazirana voda xD


na mihalkovo li si ili na kinley ? :D
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jul 23 2009 08:12am
Quote (InTheGame @ Thu, 23 Jul 2009, 15:54)
na mihalkovo li si ili na kinley ? :D


mi v ispaniq gi nqq tiq i vzimam na nestle :D
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jul 23 2009 08:13am
Quote (Disconnected @ Thu, 23 Jul 2009, 15:02)
Който няма кола с климатик да се оправя. :D Утре тук (София) го дават 38 градуса.  :o


pri nas tva e normalnoto ama bez klimatik sha ima jertvi :D puk i imashe 44 gradusovi temperaturi :lol:
Member
Posts: 22,010
Joined: Jul 8 2008
Gold: 4,444.44
Jul 23 2009 08:16am
Бах'му майката... Утре и други ден тука в Пловдив го дават 40+... Мисля, че ще е чудесно за акваленд :D
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
Jul 23 2009 09:46am
nedeite igraite lotariqta 3k fg si otidoxa i poeche dori :D ne gi osetix (al4en ama nakraq kur)
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Jul 23 2009 10:09am
vremeto e pu6ka . . samo za Pqsy4nik, napylni6 edna me6ka s biri da gi liupne6 v sredata na qzovira i samo glei seira, da razpyne6 tentata bal sam q i jegata, cql den biri skari i lejanka . . moje i bez akvalend :)
Go Back To Български Topic List
Prev19394959697264Next
Closed New Topic New Poll