☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Official Chat Topic > Enjoy
Prev
1
93
94
95
96
97
264
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 48849
Replies: 2638
Track Topic
BatJoro
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#941
Jul 23 2009 05:16am
Quote (Kapsiko @ Thu, Jul 23 2009, 11:10am)
em ailqk .. Ko
...... Da zema da ezgarma i qs 1.2k fg... A?
probvai se we kvo ti puka .. ako imah o6te fg 6tqh gi sloja
Sl1pKn07
Member
Posts: 918
Joined: Apr 12 2009
Gold
:
0.50
#942
Jul 23 2009 05:35am
Quote (erk0r @ Sun, 22 Feb 2009, 23:38)
а защо другите топици пак са затворени ?
да наистина все са затварят ...
Kapsiko
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold
:
1,001.00
#943
Jul 23 2009 06:54am
Quote (InTheGame @ Thu, 23 Jul 2009, 13:16)
probvai se we kvo ti puka .. ako imah o6te fg 6tqh gi sloja
aa.. Neka si mi stoqt za gazirana voda xD
Disconnected
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold
:
52,308.00
#944
Jul 23 2009 07:02am
Който няма кола с климатик да се оправя.
Утре тук (София) го дават 38 градуса.
BatJoro
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#945
Jul 23 2009 07:54am
Quote (Kapsiko @ Thu, Jul 23 2009, 12:54pm)
aa.. Neka si mi stoqt za gazirana voda xD
na mihalkovo li si ili na kinley ?
Kapsiko
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold
:
1,001.00
#946
Jul 23 2009 08:12am
Quote (InTheGame @ Thu, 23 Jul 2009, 15:54)
na mihalkovo li si ili na kinley ?
mi v ispaniq gi nqq tiq i vzimam na nestle
Kapsiko
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold
:
1,001.00
#947
Jul 23 2009 08:13am
Quote (Disconnected @ Thu, 23 Jul 2009, 15:02)
Който няма кола с климатик да се оправя.
Утре тук (София) го дават 38 градуса.
pri nas tva e normalnoto ama bez klimatik sha ima jertvi
puk i imashe 44 gradusovi temperaturi
GS_Mitaka
Member
Posts: 22,010
Joined: Jul 8 2008
Gold
:
4,444.44
#948
Jul 23 2009 08:16am
Бах'му майката... Утре и други ден тука в Пловдив го дават 40+... Мисля, че ще е чудесно за акваленд
gs_sandoo
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold
:
20.00
#949
Jul 23 2009 09:46am
nedeite igraite lotariqta 3k fg si otidoxa i poeche dori
ne gi osetix (al4en ama nakraq kur)
cccp_punk
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold
:
10.95
#950
Jul 23 2009 10:09am
vremeto e pu6ka . . samo za Pqsy4nik, napylni6 edna me6ka s biri da gi liupne6 v sredata na qzovira i samo glei seira, da razpyne6 tentata bal sam q i jegata, cql den biri skari i lejanka . . moje i bez akvalend
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
93
94
95
96
97
264
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact