d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > :)
Prev19293949596196Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Jun 25 2010 10:52am
дейба и лага...от шибания warden ли е?
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Jun 25 2010 12:10pm
Quote (2cute4y @ 25 Jun 2010 19:52)
дейба и лага...от шибания warden ли е?


Не казват... Може да е като в началото... нов ролбак... :(
Member
Posts: 5,267
Joined: Sep 6 2005
Gold: 10.00
Jun 25 2010 12:12pm
хорица как се посташе нещо от имагехакс направо да го показва нещо не мога да се справя


This post was edited by va-djs on Jun 25 2010 12:21pm
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Jun 25 2010 12:23pm
Quote (va-djs @ 25 Jun 2010 21:12)
хорица как се посташе нещо от имагехакс направо да го показва нещо не мога да се справя


Копираш кадето пише Direct Link i go slaga6 v [img]Direct Link[/img]

This post was edited by Viki96 on Jun 25 2010 12:23pm
Member
Posts: 5,267
Joined: Sep 6 2005
Gold: 10.00
Jun 25 2010 12:24pm




Благодаря :)

This post was edited by va-djs on Jun 25 2010 12:25pm
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold: 1,174.85
Jun 26 2010 12:46pm
edin vupros na pm moje li da se pra6ta tinypic ? ili pak banan
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
Jun 26 2010 02:26pm
ako nqkoi iska free ani davam pishete mi :)
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Jun 28 2010 05:00am
Quote (gs_sandoo @ Jun 26 2010 11:26pm)
ako nqkoi iska free ani davam pishete mi :)


free бира имаш ли?
:D
Member
Posts: 234
Joined: Sep 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 28 2010 05:11am
Quote (2cute4y @ Jun 28 2010 02:00pm)
free бира имаш ли?
:D


:D
Пича се интересува от истинските неща :D
Member
Posts: 2,669
Joined: Sep 2 2009
Gold: 2,035.00
Jun 28 2010 10:40am
Как се бъгваше армор? Примерно кракен шел или балрог скин ако има значение.. деба всичко съм забравил...
Go Back To Български Topic List
Prev19293949596196Next
Closed New Topic New Poll