Абе някои да знае дали трябва да си правя нов акунт тук, понеже си сложих рутер и сега и двамата братя имаме нет а ползваме едино АСС . Така ,че се чудя ако си направя ново АСС може да ме бан за повече от едно. А ако не си направя да не ме затворвт ,че влизам от различни места и по някои път се случва да искаме двамата да сме вътре
This post was edited by mainabg on Feb 12 2009 02:03am