☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Official Chat Topic > :)
Prev
1
91
92
93
94
95
196
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 45438
Replies: 1957
Track Topic
CeSser
Member
Posts: 234
Joined: Sep 4 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#921
Jun 19 2010 02:07am
Quote (Fragnatic @ Jun 19 2010 10:23am)
Аз не , ама приятел получи ............. аз не играя вече
Аха и ти като добър приятел искаш му земеш ключове
Аз не бих се доверил да копувам така ключове
2cute4y
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold
:
0.00
#922
Jun 19 2010 05:13am
Quote (CeSser @ Jun 19 2010 10:07am)
Аха и ти като добър приятел искаш му земеш ключове
Аз не бих се доверил да копувам така ключове
e бивало крадец да се довери за нещо...
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#923
Jun 20 2010 04:34am
Юри Галев прострелян хаха
вси4ко се връща
а когато ни пускаше ток по оградите добре беше
martini_1914
Member
Posts: 2,669
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
2,035.00
#924
Jun 22 2010 05:10am
абе момчета, контесата може ли да пусне всякакъв рун, или само до ист беше...?
2cute4y
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold
:
0.00
#925
Jun 22 2010 07:48am
Quote (martini_1914 @ Jun 22 2010 01:10pm)
абе момчета, контесата може ли да пусне всякакъв рун, или само до ист беше...?
до ло май беше
idbgr
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold
:
1,174.85
#926
Jun 22 2010 10:12am
da ne sa po4nali da banvat za botove ? na hc nqma i 1 pub bot
Viki96
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold
:
9,035.00
#927
Jun 22 2010 12:38pm
Quote (martini_1914 @ 22 Jun 2010 14:10)
абе момчета, контесата може ли да пусне всякакъв рун, или само до ист беше...?
Pul Rune
Um Rune
Mal Rune
Ist Rune
Gul Rune
Vex Rune
Ohm Rune
Lo Rune
Tova sa po-hubavite runi koito moje da pusne ^^
2cute4y
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold
:
0.00
#928
Jun 23 2010 01:03am
Quote (idbgr @ Jun 22 2010 06:12pm)
da ne sa po4nali da banvat za botove ? na hc nqma i 1 pub bot
а дано
idbgr
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold
:
1,174.85
#929
Jun 24 2010 09:44am
pazete se wardena pak e vklu4en
za mig iz4eznaha si4ki spameri
BatJoro
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#930
Jun 25 2010 08:16am
Quote (idbgr @ Jun 24 2010 06:44pm)
pazete se wardena pak e vklu4en
za mig iz4eznaha si4ki spameri
dano gi izpobanqt si4ki hacker4eta ;p
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
91
92
93
94
95
196
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact