d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > :)
Prev19192939495196Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 234
Joined: Sep 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 19 2010 02:07am
Quote (Fragnatic @ Jun 19 2010 10:23am)
Аз не , ама приятел получи ............. аз не играя вече


Аха и ти като добър приятел искаш му земеш ключове :) Аз не бих се доверил да копувам така ключове :D
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Jun 19 2010 05:13am
Quote (CeSser @ Jun 19 2010 10:07am)
Аха и ти като добър приятел искаш му земеш ключове  :) Аз не бих се доверил да копувам така ключове  :D


e бивало крадец да се довери за нещо...
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Jun 20 2010 04:34am
Юри Галев прострелян хаха
вси4ко се връща
а когато ни пускаше ток по оградите добре беше
Member
Posts: 2,669
Joined: Sep 2 2009
Gold: 2,035.00
Jun 22 2010 05:10am
абе момчета, контесата може ли да пусне всякакъв рун, или само до ист беше...?
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Jun 22 2010 07:48am
Quote (martini_1914 @ Jun 22 2010 01:10pm)
абе момчета, контесата може ли да пусне всякакъв рун, или само до ист беше...?


до ло май беше
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold: 1,174.85
Jun 22 2010 10:12am
da ne sa po4nali da banvat za botove ? na hc nqma i 1 pub bot :D
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Jun 22 2010 12:38pm
Quote (martini_1914 @ 22 Jun 2010 14:10)
абе момчета, контесата може ли да пусне всякакъв рун, или само до ист беше...?


Pul Rune
Um Rune
Mal Rune
Ist Rune
Gul Rune
Vex Rune
Ohm Rune
Lo Rune

Tova sa po-hubavite runi koito moje da pusne ^^
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Jun 23 2010 01:03am
Quote (idbgr @ Jun 22 2010 06:12pm)
da ne sa po4nali da banvat za botove ? na hc nqma i 1 pub bot  :D


а дано :evil:
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold: 1,174.85
Jun 24 2010 09:44am
pazete se wardena pak e vklu4en :) za mig iz4eznaha si4ki spameri :)
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 25 2010 08:16am
Quote (idbgr @ Jun 24 2010 06:44pm)
pazete se wardena pak e vklu4en :) za mig iz4eznaha si4ki spameri :)


dano gi izpobanqt si4ki hacker4eta ;p
Go Back To Български Topic List
Prev19192939495196Next
Closed New Topic New Poll