d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Говорилня > Заместител на Official Chat Topic
Prev19091929394178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Sep 10 2011 04:06pm
Quote (Sclassa @ 10 Sep 2011 21:28)
Na niakaoi da mu se slu4valo da nesi otkriva usb to na dunoto moito neshto se precaka i kakvi li ne driveri probvah ne stava niakoi da pomogne s suvet


hmm, probvai go s nqkoe live cd na linux.. ubuntu, wifiway.. tiq sa lesni
ako s tqh ne tragne togava 99% e HW problem.. ako tragne togava windowsa (ako si s takav) e oplel kabelite :lol:
na men mi se sluchi 2-pati (na 2 pc-ta) pri ednoto windowsa razmenq buksite na zvuka, kadeto e mikrofona toi go misli za tonkoloni i tonkolonite za mikrofon ^^, na moq izobshto pak ne mi bachkashe zvuka sas drivera ot vinagi koito si polzvah preinstalvah 4 pati i vse sashtoto .... sega posledniq pat kato se iznervih za warcrafta reinstallnah xp-to i probvah s edin mnogo star driver i se opravi ^^ obache, v linux obache sichko beshe redovno
Member
Posts: 3,688
Joined: Mar 26 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Sep 10 2011 10:45pm
Shte probvam makar da go pre instalnah dvapati pc to i vse oshte tursia driveri za usb 2.0 ot 4 vhoda nikoe ne bachka napravo ujas
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Sep 11 2011 12:56am
Quote (Sclassa @ 11 Sep 2011 05:45)
Shte probvam makar da go pre instalnah dvapati pc to i vse oshte tursia driveri za usb 2.0 ot 4 vhoda nikoe  ne bachka napravo ujas


kolko godishna e mashinata :D ? ako e blizo do 10 godini ne se uchudvai ot kakvito i da bili anomalii... :lol:
Member
Posts: 40
Joined: Jul 8 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 13 2011 08:31am
Мога ли само да попитам дали некой от Пловдив или окръга продава злато? Ако има случайно, нема ми пише на ЛС.
Member
Posts: 1,984
Joined: Jun 7 2009
Gold: 1,096.39
Sep 13 2011 10:19am
Quote (serenada94 @ Sep 13 2011 05:31pm)
Мога ли само да попитам дали некой от Пловдив или окръга продава злато? Ако има случайно, нема ми пише на ЛС.


Някой като иска да си поднесе изненадка, така си позволява да пита ;)
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Sep 13 2011 12:39pm
Quote (peligrosa @ 13 Sep 2011 19:19)
Някой като иска да си поднесе изненадка, така си позволява да пита ;)


аман от такива
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Sep 13 2011 03:12pm
Quote (serenada94 @ 13 Sep 2011 15:31)
Мога ли само да попитам дали некой от Пловдив или окръга продава злато? Ако има случайно, нема ми пише на ЛС.


az prodavam, imam edin prasten koito teji 16.39 grama i edna grivna koqto teji 52.42 grama ama neznam kolko da iskam :wacko: :lol:
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Sep 13 2011 11:58pm
aideeee dneska pak na uchilishte :unsure:
Member
Posts: 826
Joined: Sep 5 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 14 2011 05:54am
Quote (Kapsiko @ Sep 14 2011 08:58am)
aideeee dneska pak na uchilishte :unsure:


gusto
Member
Posts: 6,141
Joined: Apr 24 2010
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 14 2011 08:46am
:lol:
Go Back To Български Topic List
Prev19091929394178Next
Add Reply New Topic New Poll