[QUOTE=chzn,Thu, Feb 21 2008, 06:11pm][QUOTE=Panec,Wed, Feb 20 2008, 12:24pm][QUOTE=TERA87,Tue, 19 Feb 2008, 20:53][QUOTE=chzn,Tue, Feb 19 2008, 06:52pm]<DIV class=quote1>Quote (TERA87 @ Tue, Feb 19 2008, 06:52pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->ami kato postavq6 usloviq
i az 6te postavqm[/QUOTE]
da ne cukam osnovni skillove na geroq si ? a da i da ne si kupuvam itemi moje bi? hahahahahhah
krai na temata . kato sabere6 smelost da igrae6 istinsko 1v1. pi6i[/QUOTE]
az ti kazah
6tom te e strah sre6tu troll
novo ap
ama bez tvoite usloviq
+ 4 komp[/QUOTE]
dam spq s teb[/QUOTE][/QUOTE]
drugo nemoja li da izmisli6 ?