Quote (Kapsiko @ 9 Sep 2011 10:33)
da vi popitam, kogato vi potrqbva nqkakva igra i mnogo mnogo ne vi se davat pari ot kade q svalqte? iskam da si svalq nfs shift
.. izvinqvam se za latinicata no v momenta sam v windows i neiskam da pipam nito kiriliziatori nito isotrii che tva neshto e mnogo nasrano ^^
Ти разби представите на 95% от българските потребители за уиндоус с тва изказване.. но задаваш интересен въпрос, явно последните години не си живял в България..
Пипъл, в коя гилдия да се мушна, препоръчайте
This post was edited by DrakeDiaz on Sep 9 2011 01:03pm