d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Говорилня > Заместител на Official Chat Topic
Prev18889909192178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,247
Joined: Dec 26 2006
Gold: 700.00
Sep 6 2011 03:30pm
Някой с бета на D3?
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Sep 6 2011 04:02pm
az kandidatstvah ama ne me odobriha poneje nikoga ne sam kupuval igra na blizzard ^^
ako ti si kupuval, kandidatstvai :)

This post was edited by Kapsiko on Sep 6 2011 04:03pm
Member
Posts: 826
Joined: Sep 5 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 7 2011 04:01am
дъц
Member
Posts: 18,456
Joined: Feb 27 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Sep 7 2011 06:13am
Е няма по-голям... http://vbox7.com/play:e610de3a78
Member
Posts: 826
Joined: Sep 5 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 7 2011 08:01am
ot maluk si znae ..
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Sep 7 2011 09:03am
Предстой му светло бъдеще.
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Sep 9 2011 01:33am
da vi popitam, kogato vi potrqbva nqkakva igra i mnogo mnogo ne vi se davat pari ot kade q svalqte? iskam da si svalq nfs shift

.. izvinqvam se za latinicata no v momenta sam v windows i neiskam da pipam nito kiriliziatori nito isotrii che tva neshto e mnogo nasrano ^^
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Sep 9 2011 02:05am
Quote (Kapsiko @ 9 Sep 2011 09:33)
da vi popitam, kogato vi potrqbva nqkakva igra i mnogo mnogo ne vi se davat pari ot kade q svalqte? iskam da si svalq nfs shift

.. izvinqvam se za latinicata no v momenta sam v windows i neiskam da pipam nito kiriliziatori nito isotrii che tva neshto e mnogo nasrano ^^



zamunda, или пиратския залив ;) (нещо са направили и не можеш да го напишеш на Английски тук^^)

This post was edited by Viki96 on Sep 9 2011 02:07am
Member
Posts: 10,247
Joined: Dec 26 2006
Gold: 700.00
Sep 9 2011 01:03pm
Quote (Kapsiko @ 9 Sep 2011 10:33)
da vi popitam, kogato vi potrqbva nqkakva igra i mnogo mnogo ne vi se davat pari ot kade q svalqte? iskam da si svalq nfs shift

.. izvinqvam se za latinicata no v momenta sam v windows i neiskam da pipam nito kiriliziatori nito isotrii che tva neshto e mnogo nasrano ^^


Ти разби представите на 95% от българските потребители за уиндоус с тва изказване.. но задаваш интересен въпрос, явно последните години не си живял в България..

Пипъл, в коя гилдия да се мушна, препоръчайте :)

This post was edited by DrakeDiaz on Sep 9 2011 01:03pm
Member
Posts: 826
Joined: Sep 5 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 9 2011 02:30pm
Quote (DrakeDiaz @ Sep 9 2011 10:03pm)
Ти разби представите на 95% от българските потребители за уиндоус с тва изказване.. но задаваш интересен въпрос, явно последните години не си живял в България..

Пипъл, в коя гилдия да се мушна, препоръчайте :)


vlizash vs d2jsp i si mashina.
Go Back To Български Topic List
Prev18889909192178Next
Add Reply New Topic New Poll