Quote (cccp_punk @ Sat, 11 Jul 2009, 09:05)
da vi pitam ne6to ama seriozno toq pyt . . trqbva mi keylogger za da si vidq cd keya na diablo poneje go nqmam nikyde zapisan , kak moga da si go vidq toq cd key ?
Кажи ми Е-Mail на ПМ и ще ти изпратя програмата.