☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Говорилня > Заместител на Official Chat Topic
Prev
1
87
88
89
90
91
178
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 69386
Replies: 1772
Track Topic
Kapsiko
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold
:
1,001.00
#881
Sep 2 2011 12:36am
http://www.youtube.com/watch?v=_JXZca2A02c
http://www.youtube.com/watch?v=WsKZd8Y5RvI
ne mi se poluchi kakto iskah ama qvno poveche ot 1 video na post nemoje... kakto i da e. drugite 2 videota sa dubstep mnogo priqtni, nasladete se
This post was edited by Kapsiko on Sep 2 2011 12:37am
FCBayern
Member
Posts: 3,340
Joined: Mar 27 2011
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#882
Sep 2 2011 01:07am
postni go tova video oshte 18 puti
Kapsiko
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold
:
1,001.00
#883
Sep 2 2011 11:13am
Quote (FCBayern @ 2 Sep 2011 08:07)
postni go tova video oshte 18 puti
lol
koga sam go puskal predi?? iskam dokazatelstvo !!!!
FCBayern
Member
Posts: 3,340
Joined: Mar 27 2011
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#884
Sep 2 2011 01:51pm
Quote (Kapsiko @ Sep 2 2011 08:13pm)
lol
koga sam go puskal predi?? iskam dokazatelstvo !!!!
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=50344203&f=44&o=70\
8miq post
Kapsiko
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold
:
1,001.00
#885
Sep 2 2011 02:59pm
Quote (FCBayern @ 2 Sep 2011 20:51)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=50344203&f=44&o=70\
8miq post
tva si me haknal neshto.. ne go vqrvam !!!!!
lol..
ok.. prosto bqh zabravil
2cute4y
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold
:
0.00
#886
Sep 3 2011 12:26pm
баси времето майна не върви...вече осма бира...
докато дойде време за NO SENSE ще брадясам
...който от Пловдив, евентуално знае
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#887
Sep 3 2011 12:45pm
Quote (mainabg @ 9 Aug 2011 20:49)
интересно при мен като им дам дуел и лефт
само 2 пати останаха добар дроп едиа 800к голд другиа 600
много имам да те черпя дето оправи рутерчето днес:):)
спести ми 40 кинта:):)
This post was edited by Tosho on Sep 3 2011 12:47pm
FCBayern
Member
Posts: 3,340
Joined: Mar 27 2011
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#888
Sep 4 2011 06:03am
pochvam gi .. : D
FCBayern
Member
Posts: 3,340
Joined: Mar 27 2011
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#889
Sep 4 2011 06:45am
iskam da me zakliu4at
deiba jivota mu deiba ... oshte se mucha
FCBayern
Member
Posts: 3,340
Joined: Mar 27 2011
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#890
Sep 4 2011 07:20am
gg momcheta
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
87
88
89
90
91
178
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact