d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Говорилня > Заместител на Official Chat Topic
Prev18687888990178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,340
Joined: Mar 27 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 19 2011 01:37pm
Quote (velibg @ Aug 19 2011 06:35pm)
по - голяма наебалня в България няма да... прав си :)


koi kakto si go napravi , ako si go chuval tozi izraz
Member
Posts: 1,745
Joined: Aug 12 2010
Gold: 1.00
Aug 19 2011 03:37pm
daite malko po to4no obqsnenie za na joro matora studito ! molq vi !
Member
Posts: 10,247
Joined: Dec 26 2006
Gold: 700.00
Aug 19 2011 03:48pm
Quote (FCBayern @ 19 Aug 2011 10:10)
ima :) ako mojesh vlez i si kupuvai istinski neshta kato telefoni etc s fg ;)


Има ли някъв шанс да ме пуснат с 25$ дарение или трябва още? Нещо не ми е отворен още.. сигурно искат mooooar :P
Member
Posts: 1,745
Joined: Aug 12 2010
Gold: 1.00
Aug 19 2011 06:37pm
Или просто ако е възможно да ме посъветвате при кои да си направя надпис.Без неичо тои е зает до септември !

This post was edited by lager2010 on Aug 19 2011 06:37pm
Member
Posts: 3,340
Joined: Mar 27 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 20 2011 02:15am
Quote (DrakeDiaz @ Aug 20 2011 12:48am)
Има ли някъв шанс да ме пуснат с 25$ дарение или трябва още? Нещо не ми е отворен още.. сигурно искат mooooar :P


ima , ama shtom ne go vidjash znachi ne sa te pusnali , davai pak
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Aug 20 2011 05:46am
Quote (lager2010 @ Aug 20 2011 03:37am)
Или просто ако е възможно да ме посъветвате при кои да си направя надпис.Без неичо тои е зает до септември !


Матора е най-добрия, но иначе може да отидеш и при Божо до стадион Ботев
Member
Posts: 3,340
Joined: Mar 27 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 21 2011 03:26am



xaxyayayyx
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Aug 21 2011 03:47am
Quote (FCBayern @ 21 Aug 2011 11:26)
http://www.youtube.com/watch?v=d2fGFKC4NUQ


xaxyayayyx


WTF :wallbash:
Member
Posts: 18,456
Joined: Feb 27 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Aug 28 2011 02:34pm
Филибарите не ги хапят комарите, щот' са ебаси газарите :D

rofl

This post was edited by uNBeaTaBLePLayeR on Aug 28 2011 02:34pm
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Aug 29 2011 05:13am
Go Back To Български Topic List
Prev18687888990178Next
Add Reply New Topic New Poll