d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > :)
Prev18687888990196Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Jun 8 2010 06:48am
Quote (Kashe @ 8 Jun 2010 14:56)
Някои жълт може ли да ми помогне с малко фг за начало.


:hello: multi

Група: Banned
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 8 2010 07:55am
Quote (Viki96 @ Jun 8 2010 03:48pm)
:hello: multi

Група: Banned


viki sig-a i avatara ti ne mi dopadat ... kerlivi sa ^^
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Jun 8 2010 10:42am
Quote (InTheGame @ 8 Jun 2010 16:55)
viki sig-a i avatara ti ne mi dopadat ... kerlivi sa ^^


10/10 sa ^^

I tvoite ne me kefat ama ni6to ne kazvam :)

moite sa the best :P
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Jun 8 2010 11:43am
писнаха ми още на лвл 97 ръновете...ако някой иска джава да се обажда
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=44727081&f=170&o=0#p297723535
може и някой да даде оферта да помогне малко ;)
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Jun 8 2010 02:53pm
Quote (2cute4y @ 8 Jun 2010 20:43)
писнаха ми още на лвл 97 ръновете...ако някой иска джава да се обажда
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=44727081&f=170&o=0#p297723535
може и някой да даде оферта да помогне малко ;)


1x5fhr5@

Ако решиш да не продаваш само в pack искам това, казвай цена ^^
Member
Posts: 6,460
Joined: Nov 1 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Jun 9 2010 05:09am
Quote (Kashe @ 8 Jun 2010 13:56)
Някои жълт може ли да ми помогне с малко фг за начало.


kasheto ot karshaka? :huh:
Member
Posts: 4,877
Joined: May 27 2010
Gold: 742.00
Jun 9 2010 03:01pm
Momcheta da vi predupredq samo,da ne se doverqvate na Ultras_Karshaka :) Scamna mi edna enigma mp 15% ed.
Qd me e samo na sebe si,che nemojah da si napravq trade taka kakto trqbva s name@jsp i t.n i nemoga da go pratq v banlistata,no np :)
Moje da postna nqkoi SS za da vidite che trade imashe,no fg ne bqha prateni - prosto za da se pazite ot takiva kato nego :)

P.S Jalko samo che sme Bulgari i za 160 fg reshi da se napravi na interesen :) Nishto de,tva ni e mantaliteta :)
Member
Posts: 14,892
Joined: Mar 27 2006
Gold: 3.00
Jun 9 2010 05:08pm
Brave, днес ми написа ПМ относно вердунгото.... направо като влезеш ми кажи ingame acc да можем да трейднем, че не мога да отговарям на съобщения.
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold: 1,174.85
Jun 12 2010 08:04am
eth hototo burzo li se 4upi na hammerdin :huh: ? merak mi e da mu sloja eth :D
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Jun 12 2010 10:24am
Quote (idbgr @ Jun 12 2010 05:04pm)
eth hototo burzo li se 4upi na hammerdin  :huh:  ? merak mi e da mu sloja eth :D


Ne se chupi... ti biesh s hammeri..
Go Back To Български Topic List
Prev18687888990196Next
Closed New Topic New Poll