Momcheta da vi predupredq samo,da ne se doverqvate na Ultras_Karshaka

Scamna mi edna enigma mp 15% ed.
Qd me e samo na sebe si,che nemojah da si napravq trade taka kakto trqbva s name@jsp i t.n i nemoga da go pratq v banlistata,no np

Moje da postna nqkoi SS za da vidite che trade imashe,no fg ne bqha prateni - prosto za da se pazite ot takiva kato nego

P.S Jalko samo che sme Bulgari i za 160 fg reshi da se napravi na interesen

Nishto de,tva ni e mantaliteta
