d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Да намалим спамът от другите теми :)
Prev18687888990124Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,558
Joined: Oct 11 2007
Gold: 377.00
Feb 3 2009 02:30pm
Quote (Disconnected @ Tue, Feb 3 2009, 02:40pm)
Дан Колов е един от най-великите българи.


Знам за тва си сложих тоя аватар smile.gif След като ме накараха да си махна педобеър-а
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Feb 3 2009 03:01pm
Quote (erk0r @ Tue, 3 Feb 2009, 23:30)
Знам за тва си сложих тоя аватар smile.gif След като ме накараха да си махна педобеър-а


Браво ;-)
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Feb 3 2009 03:13pm
Quote (GS_Mitaka @ Tue, 3 Feb 2009, 19:21)
Как сте, младежи?


леко спапваме кво да прайм

This post was edited by velibg on Feb 3 2009 03:13pm
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Feb 3 2009 03:15pm
айдее 1.8
Member
Posts: 3,558
Joined: Oct 11 2007
Gold: 377.00
Feb 3 2009 03:15pm
Quote (Disconnected @ Tue, Feb 3 2009, 11:01pm)
Браво ;-)


Ирония ли долавям в думите ти ? smile.gif
Member
Posts: 11,101
Joined: Sep 15 2007
Gold: 48,142.86
Feb 3 2009 03:45pm
hi alll kak sme
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Feb 3 2009 04:27pm
Quote (Sony99 @ Tue, 3 Feb 2009, 23:45)
hi alll kak sme


drool.gif
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2009 03:53am
Quote (Sony99 @ Tue, Feb 3 2009, 09:45pm)
hi alll kak sme


zleee ... edno da znaete ot mene.NIKOGA ne prepivaite s absent shtoto na drugiq den ne znaesh kakvo stava sad.gif sad.gif ( osobeno kato e ot 70 gradosoviq ...

This post was edited by GnDraj on Feb 4 2009 03:54am
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Feb 4 2009 04:03am
Quote (erk0r @ Wed, 4 Feb 2009, 00:15)
Ирония ли долавям в думите ти ? smile.gif


Правилно долавяш ;>
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Feb 4 2009 07:08am
Quote (GnDraj @ Wed, Feb 4 2009, 12:53pm)
zleee ... edno da znaete ot mene.NIKOGA ne prepivaite s absent shtoto na drugiq den ne znaesh kakvo stava sad.gif sad.gif ( osobeno kato e ot 70 gradosoviq ...


това, което си пил е всичко друго, но не и абсент.
прочети малко в нета какво всъщност е абсента и какво съдържа wink.gif
Go Back To Български Topic List
Prev18687888990124Next
Closed New Topic New Poll