Quote (GnDraj @ Wed, Feb 4 2009, 12:53pm)
zleee ... edno da znaete ot mene.NIKOGA ne prepivaite s absent shtoto na drugiq den ne znaesh kakvo stava

( osobeno kato e ot 70 gradosoviq ...
това, което си пил е всичко друго, но не и абсент.
прочети малко в нета какво всъщност е абсента и какво съдържа