☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Говорилня > Заместител на Official Chat Topic
Prev
1
85
86
87
88
89
178
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 69383
Replies: 1772
Track Topic
FCBayern
Member
Posts: 3,340
Joined: Mar 27 2011
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#861
Aug 17 2011 10:30am
Quote (Murcielago @ Aug 17 2011 03:56pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=56161682&f=278
kvo trqbvashe da oznachava tva :D? che ima gold v wow li kvo
?
killertino
Member
Posts: 4,263
Joined: Aug 16 2009
Gold
:
985.00
#862
Aug 17 2011 12:29pm
Drugi den na adskiq kupon
lager2010
Member
Posts: 1,745
Joined: Aug 12 2010
Gold
:
1.00
#863
Aug 18 2011 02:27am
Moje li nqkoi da mi obqsni kade se namira na joro matora studioto ?
Mersi predvaritelno.
Kris
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold
:
111.51
#864
Aug 19 2011 12:34am
Quote (lager2010 @ Aug 18 2011 11:27am)
Moje li nqkoi da mi obqsni kade se namira na joro matora studioto ?
Mersi predvaritelno.
До Палмите кадето бяха в 1 уличка
This post was edited by Kris on Aug 19 2011 12:34am
dreddster
Member
Posts: 3,858
Joined: May 6 2011
Gold
:
13,261.47
#865
Aug 19 2011 12:43am
банда каква е схемата с този донорски форум? има ли някаква файда от него ?
Kapsiko
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold
:
1,001.00
#866
Aug 19 2011 12:54am
igiiiii utre se pribiram kam spain....... dostatachno mi beshe v bg ^^
FCBayern
Member
Posts: 3,340
Joined: Mar 27 2011
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#867
Aug 19 2011 01:10am
Quote (dreddster @ Aug 19 2011 09:43am)
банда каква е схемата с този донорски форум? има ли някаква файда от него ?
ima
ako mojesh vlez i si kupuvai istinski neshta kato telefoni etc s fg
peligrosa
Member
Posts: 1,984
Joined: Jun 7 2009
Gold
:
1,096.39
#868
Aug 19 2011 04:38am
Quote (Kapsiko @ Aug 19 2011 09:54am)
igiiiii utre se pribiram kam spain....... dostatachno mi beshe v bg ^^
Аз като живеех в Испания се прибирах в България, но това е друга тема.
Много поздрави на испанките!
FCBayern
Member
Posts: 3,340
Joined: Mar 27 2011
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#869
Aug 19 2011 04:51am
abe po dobre ot bulgaria nqma ... she se nau4ite ama koga shte e
velibg
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold
:
0.00
#870
Aug 19 2011 09:35am
Quote (FCBayern @ 19 Aug 2011 11:51)
abe po dobre ot bulgaria nqma ... she se nau4ite ama koga shte e
по - голяма наебалня в България няма да... прав си
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
85
86
87
88
89
178
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact