d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > :)
Prev18586878889196Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 6 2010 08:57am
Quote (CeSser @ Jun 6 2010 02:19pm)
Пичове ако вляза с акаунт на 9 месеца и него ли ще го заключат.


spored men nqma da te reznat dokato ne napraish nekoi gaf :D ne ti davam 100% garanciq no ... :D
Member
Posts: 234
Joined: Sep 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 6 2010 09:02am
Ot angelsoft ми са праат да ми сменят ип а сам на тяхня нет от 7 години но когато имам време ще ида им кажа че прекратявам договора и на бързо ще го сменят а какъф гаф имаш предвид да скамна някои ?
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 6 2010 09:55am
Quote (CeSser @ Jun 6 2010 06:02pm)
Ot angelsoft ми са праат да ми сменят ип а сам на тяхня нет от 7 години но когато имам време ще ида им кажа че прекратявам договора и на бързо ще го сменят а какъф гаф имаш предвид да скамна някои ?


emi da :D ili da te reportnat ili pak ti da reportnesh ili da spamish iz topici i tn
Member
Posts: 234
Joined: Sep 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 6 2010 12:45pm
Moje li nqkoi mi kaje cenata v istove na pala t 12 // 17
Member
Posts: 18,456
Joined: Feb 27 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jun 6 2010 12:57pm
Quote (CeSser @ Jun 6 2010 08:45pm)
Moje li nqkoi mi kaje cenata v istove na pala t 12 // 17


Смяната на ЙП адрес на Angelsoft се заплаща - 10 лв :)

Сменял съм го не веднъж - зле информиран си :)
Member
Posts: 861
Joined: Nov 7 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 6 2010 01:20pm
Абе пичове да ви попитам мога ли да си купя CLASSIC cd key за фг и ако мога колко г/д струва?
Member
Posts: 234
Joined: Sep 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 6 2010 01:30pm
Quote (uNBeaTaBLePLayeR @ Jun 6 2010 09:57pm)
Смяната на ЙП адрес на Angelsoft се заплаща - 10 лв :)

Сменял съм го не веднъж - зле bинформиран си :)
kaZsha mi che ne predlagat tazi oslga.

Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Jun 8 2010 05:54am
Quote (I11umin4t @ 6 Jun 2010 22:30)
If youre German we do Medi-Trade- even if im one too


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=640235

И германците не си вярват май май ^^
Banned
Posts: 6
Joined: Jun 8 2010
Gold: 1.00
Jun 8 2010 05:56am
Някои жълт може ли да ми помогне с малко фг за начало.
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold: 1,174.85
Jun 8 2010 06:05am
Quote (Kashe @ 8 Jun 2010 14:56)
Някои жълт може ли да ми помогне с малко фг за начало.


4uh 4e na magistralata razdavali fg
Go Back To Български Topic List
Prev18586878889196Next
Closed New Topic New Poll