Quote (velibg @ 5 Jun 2010 14:00)
вики нали властваха локо на темата ся що е затворена ?
Абе много ти се е надуло май, я пиши съобщение да се разберем , да си направим една среща?
Едит: И ако бавно схващаш, се базиках .... имам предвид за власта...
This post was edited by Viki96 on Jun 5 2010 11:24am