d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev18485868788264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 29 2009 01:37pm
Tazi snimka me razcepva :D smql sam se 5 min dokato q gledah

Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Jun 29 2009 02:03pm
Ебаси и гейската снимка.
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jul 1 2009 03:18am
Quote (Disconnected @ Mon, 29 Jun 2009, 22:03)
Ебаси и гейската снимка.



Quote (Disconnected @ Mon, 29 Jun 2009, 01:22)
Кецовете, това не са обувки за мен. ;)



Няма нужда да ни занимаваш с твоите мнения, които не са в никакви норми. ;)

This post was edited by Kapsiko on Jul 1 2009 03:19am
Member
Posts: 6,993
Joined: Nov 9 2007
Gold: 64.56
Warn: 20%
Jul 1 2009 05:41am
Quote (InTheGame @ Mon, Jun 29 2009, 07:37pm)
Tazi snimka me razcepva :D smql sam se 5 min dokato q gledah

http://i236.photobucket.com/albums/ff171/Bishamon_AE/LULZ/FGN6AP2RGD7C5BDFOBBZV2XMTF6WR63B.jpg


byHhahaah :D
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Jul 2 2009 07:52am
Quote (Kapsiko @ Wed, 1 Jul 2009, 12:18)
Няма нужда да ни занимаваш с твоите мнения, които не са в никакви норми. ;)


Знам, че не ме обичаш имигрантче. Не ми чети постовете просто.
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 2 2009 08:44am
haide we i viq kvo se qdete samo .. daite da prikazvame ne6to :D
Junior Moderator
Posts: 11,699
Joined: Nov 14 2006
Gold: 22,187.99
Trader: Mediator
Jul 2 2009 10:14am
spored vas koi shte specheli noviq sezon na NBA ?
aide govorete ;] az sum za mavericks makar che te ne sa ot nai-dobrite otbori
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 2 2009 11:07am
Quote (Diablo_pazardjik @ Thu, Jul 2 2009, 04:14pm)
spored vas koi shte specheli noviq sezon na NBA ?
aide govorete ;] az sum za mavericks makar che te ne sa ot nai-dobrite otbori


ne sam zapoznat s otborite no znam 1 :D LAKERS FTW
:D
Member
Posts: 6,214
Joined: Sep 20 2007
Gold: 7,157.00
Jul 2 2009 12:47pm


Без думи,но съм срещал много по - големи бисери.
Member
Posts: 6,993
Joined: Nov 9 2007
Gold: 64.56
Warn: 20%
Jul 2 2009 02:28pm
Quote (dobri_rs @ Thu, Jul 2 2009, 06:47pm)
http://i43.tinypic.com/32znoms.jpg

Без думи,но съм срещал много по - големи бисери.


Emi ima i takiwa hora :)
Go Back To Български Topic List
Prev18485868788264Next
Closed New Topic New Poll