☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Official Chat Topic > :)
Prev
1
83
84
85
86
87
196
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 45420
Replies: 1957
Track Topic
erk0r
Member
Posts: 3,558
Joined: Oct 11 2007
Gold
:
377.00
#841
Jun 2 2010 11:53am
Quote (CeSser @ Jun 2 2010 06:32pm)
kade v pld prodavat kluchove za d2 i LOD za 10 leva max 15 ako nqkoi znae mnoo sam blagodaren
bratle nqma smisal da riskuvash , novo diablo ti e 20 lv d2 + 20lv lod
CeSser
Member
Posts: 234
Joined: Sep 4 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#842
Jun 2 2010 12:58pm
v ozone sa po 15 leva no tursih o6te po evtino
gs_sandoo
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold
:
20.00
#843
Jun 2 2010 02:16pm
http://bnt.bg/bg/news/view/30031/ogromna_dupka_pogylna_sgrada
Сред местните хора се носят слухове за намесата на тъмни сили
This post was edited by gs_sandoo on Jun 2 2010 02:17pm
Viki96
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold
:
9,035.00
#844
Jun 2 2010 02:41pm
Quote (gs_sandoo @ 2 Jun 2010 23:16)
http://bnt.bg/bg/news/view/30031/ogromna_dupka_pogylna_sgrada
Сред местните хора се носят слухове за намесата на тъмни сили
се вижда долу
CeSser
Member
Posts: 234
Joined: Sep 4 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#845
Jun 5 2010 12:15am
na verdungo 38 / 13 moa li mu zema ne6tu govorim runi
erk0r
Member
Posts: 3,558
Joined: Oct 11 2007
Gold
:
377.00
#846
Jun 5 2010 01:16am
Quote (CeSser @ Jun 2 2010 08:58pm)
v ozone sa po 15 leva no tursih o6te po evtino
a tva ozone , magazin li e i ako da kude se namira ?
idbgr
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold
:
1,174.85
#847
Jun 5 2010 01:55am
Quote (CeSser @ Jun 4 2010 10:15pm)
na verdungo 38 / 13 moa li mu zema ne6tu govorim runi
hc um pul mojebi az si zeh 35/15 za ist edvam edvam
watermellon
Banned
Posts: 9
Joined: Jun 5 2010
Gold
:
0.00
#848
Jun 5 2010 02:11am
Quote (erk0r @ Jun 5 2010 10:16am)
a tva ozone , magazin li e i ako da kude se namira ?
Озоне е онлаин магазин за игри за компиютри и конзоли.
Плаща се с онлаин сметка.
idbgr
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold
:
1,174.85
#849
Jun 5 2010 02:48am
http://forums.d2jsp.org/events.php?e=64690
ako iskate free items
velibg
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold
:
0.00
#850
Jun 5 2010 05:00am
вики нали властваха локо на темата ся що е затворена ?
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
83
84
85
86
87
196
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact