Quote (PLAGUEwRATH @ Sun, 28 Jun 2009, 16:46)
nqkoi ne6to da se pohvali?
Купих си много готин портфейл които струваше 20€ и имах едно листче с намаление от 5€, за покупка над 25€ и няммаше какво да си купя за още 5€, че да ми излезне безплатно и реших да кажа на продавачката, да ми предложи нещо и тя ми даде един ключодържател за 4€ и ми свали 5€ от цената на двете и взех портфейла, които струва 20€ и ключодържател за 4€, като платих 19€.
