d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Да намалим спамът от другите теми :)
Prev18384858687124Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,558
Joined: Oct 11 2007
Gold: 377.00
Jan 27 2009 11:36am
Quote (Kapsiko @ Tue, Jan 27 2009, 07:35pm)
Би ли ми казал, от какво се състои в общи линии, този спорт?


Нещо като Кик бокс само че фул контакт (мисля че и лакти и колена са позволени)

This post was edited by erk0r on Jan 27 2009 11:37am
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jan 27 2009 12:23pm
Quote (erk0r @ Tue, 27 Jan 2009, 19:36)
Нещо като Кик бокс само че фул контакт (мисля че и лакти и колена са позволени)


o.0 amazing... drool.gif
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jan 27 2009 12:26pm
Quote (erk0r @ Tue, 27 Jan 2009, 18:36)
Нещо като Кик бокс само че фул контакт (мисля че и лакти и колена са позволени)


да така е ..
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Jan 27 2009 02:11pm
разцъквайте футбол пичове . . тъй поне някой като ви натисне да ви бие все ше му избягате ~~~:]
Member
Posts: 3,558
Joined: Oct 11 2007
Gold: 377.00
Jan 27 2009 02:31pm
Quote (cccp_punk @ Tue, Jan 27 2009, 10:11pm)
разцъквайте футбол пичове . . тъй поне някой като ви натисне да ви бие все ше му избягате ~~~:]


vouch:)
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jan 27 2009 03:41pm
Quote (cccp_punk @ Tue, 27 Jan 2009, 22:11)
разцъквайте футбол пичове . . тъй поне някой като ви натисне да ви бие все ше му избягате ~~~:]


Kхакхакхакахххакха "лууухххлуо" ... задавих се cry3.gif ... laugh.gif
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Jan 27 2009 11:31pm
зех 189лв с 2лв залог от х/1 на съндърланд, нотингам и дижон
bier.gif bier.gif bier.gif
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jan 28 2009 07:36am
Quote (2cute4y @ Wed, 28 Jan 2009, 07:31)
зех 189лв с 2лв залог от х/1 на съндърланд, нотингам и дижон
bier.gif bier.gif bier.gif


Exaaaaaaa drool.gif bier.gif bier.gif
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jan 28 2009 09:16am
Quote (2cute4y @ Wed, 28 Jan 2009, 06:31)
зех 189лв с 2лв залог от х/1 на съндърланд, нотингам и дижон
bier.gif bier.gif bier.gif


Тря черпиш
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jan 28 2009 09:58am
Quote (velibg @ Wed, 28 Jan 2009, 17:16)
Тря черпиш


Axa... drool.gif
Spam drool.gif
Go Back To Български Topic List
Prev18384858687124Next
Closed New Topic New Poll