d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Да намалим спамът от другите теми :)
Prev18283848586124Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jan 24 2009 12:38pm
Member
Posts: 14,218
Joined: May 14 2008
Gold: 0.85
Jan 24 2009 01:09pm
Abre hora nekoi da znae doly gore kolko struva lvl service 91 ~ 96 ?
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jan 24 2009 01:15pm
Абе... преди време бях открил, нещо незнам какво, но беше в JSP-то и се отнасяше за съкратените изрази като: lmao,gtfo,lol,etc...
...някои ще може ли да ми помогне? smile.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Jan 25 2009 05:14am
ТУк има ли някой компетентен по Mauy Thai щото понеделник почвам да тренирам ако има някой приемам всякакви съвети
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Jan 26 2009 04:44am
Quote (Konqk @ Sat, Jan 24 2009, 10:09pm)
Abre hora nekoi da znae doly gore kolko struva lvl service 91 ~ 96 ?


пусни си топик...
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jan 26 2009 06:40am
Quote (ou7sider @ Sun, 25 Jan 2009, 12:14)
ТУк има ли някой компетентен по Mauy Thai щото понеделник почвам да тренирам ако има някой приемам всякакви съвети


аз тренирах 3 седмици и с е отказах biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jan 26 2009 09:45am
Quote (velibg @ Mon, 26 Jan 2009, 14:40)
аз тренирах 3 седмици и с е отказах biggrin.gif biggrin.gif


cry3.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Jan 26 2009 02:59pm
Quote (velibg @ Mon, Jan 26 2009, 12:40pm)
аз тренирах 3 седмици и с е отказах biggrin.gif biggrin.gif


Туко що се връщам . капнал от умора ама ще продължа много як спор и добър тренер wink.gif

This post was edited by ou7sider on Jan 26 2009 03:00pm
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
Jan 27 2009 10:24am
Quote (velibg @ Mon, Jan 26 2009, 12:40pm)
аз тренирах 3 седмици и с е отказах biggrin.gif biggrin.gif


dobar sport no az li4no mislq che basketa e po dobre tongue.gif smile.gif
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jan 27 2009 11:35am
Quote (ou7sider @ Mon, 26 Jan 2009, 22:59)
Туко що се връщам . капнал от умора ама ще продължа много як спор и добър тренер wink.gif


Би ли ми казал, от какво се състои в общи линии, този спорт?
Go Back To Български Topic List
Prev18283848586124Next
Closed New Topic New Poll