Quote (mnmlz @ Fri, 23 Jan 2009, 21:45)
Токущо разбрах, че работното разрешително ми е готово ( т.е. мога да работя легално в UK

)
Заминавам отново след 20 дни.
Наздраве!!!Еха... Дика, ако незнаеш... нека да знаеш, че много се радвам за тебе... хай цъкни една от мене или едно ... или квото и да е xDD