d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Да намалим спамът от другите теми :)
Prev18182838485124Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jan 22 2009 12:36pm
Quote (Sony99 @ Wed, 21 Jan 2009, 23:23)
kak sme dnes hora biggrin.gif


Подут ми е корема... ще започвам да ям активя с бифидус есенцис ... laugh.gif
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 22 2009 02:05pm
huhuhu
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jan 23 2009 09:26am
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Jan 23 2009 01:14pm
spam spam spam biggrin.gif
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 23 2009 01:16pm
Quote (ou7sider @ Fri, Jan 23 2009, 07:14pm)
spam spam spam biggrin.gif


spam.
Member
Posts: 4,071
Joined: Oct 21 2007
Gold: 303.00
Jan 23 2009 01:45pm
Токущо разбрах, че работното разрешително ми е готово ( т.е. мога да работя легално в UK smile.gif )
Заминавам отново след 20 дни.

Наздраве!!!
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Jan 24 2009 09:16am
Quote (mnmlz @ Fri, 23 Jan 2009, 21:45)
Токущо разбрах, че работното разрешително ми е готово ( т.е. мога да работя легално в UK smile.gif )
Заминавам отново след 20 дни.

Наздраве!!!


Еха... Дика, ако незнаеш... нека да знаеш, че много се радвам за тебе... хай цъкни една от мене или едно ... или квото и да е xDD
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Jan 24 2009 09:20am
довечера има концерт в лебовски wink.gif
Member
Posts: 14,218
Joined: May 14 2008
Gold: 0.85
Jan 24 2009 10:26am
Quote (mnmlz @ Fri, Jan 23 2009, 07:45pm)
Токущо разбрах, че работното разрешително ми е готово ( т.е. мога да работя легално в UK smile.gif )
Заминавам отново след 20 дни.

Наздраве!!!


Браво!!
Успех с работата и вс друго :Д
Едит : Ко ше праиж с фг и друго ( просто питам ако искаш мойш да ми донате smile.gif )
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Jan 24 2009 10:39am
Quote (mnmlz @ Fri, Jan 23 2009, 07:45pm)
Токущо разбрах, че работното разрешително ми е готово ( т.е. мога да работя легално в UK smile.gif )
Заминавам отново след 20 дни.

Наздраве!!!


Много успехи ти пожелавам там smile.gif

след 3 години и аз май там ще идвам да уча знае ли съдбата може да се напием някой път там biggrin.gif
Go Back To Български Topic List
Prev18182838485124Next
Closed New Topic New Poll