Quote (InTheGame @ Tue, Jun 23 2009, 05:56pm)
kak umrq

?
Падна ми нета, когат беше бурята преди няколко дни...
Скъсал се кабела от 1 дърво...
Питай TIBY (INDlA) като умря как е умрял, и зак'во вече не играе

Тоя е мега балък
This post was edited by uNBeaTaBLePLayeR on Jun 23 2009 03:03pm