Quote (Alexandru @ Thu, Feb 14 2008, 06:27pm)
brave > all
very good guy both forum & ingame
като искате да си мерите пишките относно duel,правете игра и слагайте links ушите,а още по-добре би било клиповете в youtube,a оттам направо в BG раздела....или 2 pac да обърне внимание на тема , в която да се слагат ' постигженията' от duel, а също така и TPPK na HC...защото тук в BG секцията поне до този момент преобладава 90+ % spam.Toва е от мен за сега