Quote (PLAGUEwRATH @ Mon, Feb 11 2008, 07:22pm)
абе халят те тука ама ми е интересно с колко равен-а ще играеш и дали в шакото имаш "cham" rune
PLAGUEwRATH.
sus hammer4eto mi v headoff igraq bez absorbi , bez cannot be frozen , + max ressist.
sus hammer4eto mi v europe hardcore izpolzvah samo raven. za6toto ina4e gubq mn dmg.