☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Official Chat Topic > Да намалим спамът от другите теми :)
Prev
1
76
77
78
79
80
124
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 20429
Replies: 1232
Track Topic
2cute4y
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold
:
0.00
#771
Jan 14 2009 07:50am
Quote (Africanec @ Wed, Jan 14 2009, 04:46pm)
е-е-е ... Пръц ... да не ви се струва толкова сладък живота
че пръцкането е едно от малките чудеса
Kapsiko
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold
:
1,001.00
#772
Jan 14 2009 07:57am
Quote (2cute4y @ Wed, 14 Jan 2009, 15:50)
че пръцкането е едно от малките чудеса
axa...
velibg
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold
:
0.00
#773
Jan 14 2009 08:27am
елате в сървър на цс ако някой изобщо играе ето ip : 77.70.108.205:27015
Evilenko
Member
Posts: 16,439
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
42.00
#774
Jan 14 2009 11:14am
Quote (velibg @ Wed, Jan 14 2009, 02:27pm)
елате в сървър на цс ако някой изобщо играе ето ip : 77.70.108.205:27015
idvam
Disconnected
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold
:
52,308.00
#775
Jan 15 2009 04:39am
Quote (velibg @ Wed, 14 Jan 2009, 17:27)
елате в сървър на цс ако някой изобщо играе ето ip : 77.70.108.205:27015
Хаха. За истински сървъри, вижте профила ми.
Kapsiko
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold
:
1,001.00
#776
Jan 15 2009 10:15am
Quote (Disconnected @ Thu, 15 Jan 2009, 12:39)
Хаха. За истински сървъри, вижте профила ми.
OK, boss!
Disconnected
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold
:
52,308.00
#777
Jan 15 2009 11:08am
Quote (Kapsiko @ Thu, 15 Jan 2009, 19:15)
OK, boss!
Kapsiko
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold
:
1,001.00
#778
Jan 15 2009 12:21pm
Quote (Disconnected @ Thu, 15 Jan 2009, 19:08)
xD Are you spamming ?
2cute4y
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold
:
0.00
#779
Jan 15 2009 01:42pm
наздраве!!!
ракията е на ниво, туршията е особено добра...
velibg
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold
:
0.00
#780
Jan 15 2009 02:30pm
Quote (2cute4y @ Thu, 15 Jan 2009, 20:42)
наздраве!!!
ракията е на ниво, туршията е особено добра...
АНТЪКА това се иска хахьххйьхйхь
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
76
77
78
79
80
124
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact