d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev17273747576264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 3 2009 11:31am
-_-
Member
Posts: 14,218
Joined: May 14 2008
Gold: 0.85
Jun 3 2009 12:09pm
kak sme eeeeeeeeee

Member
Posts: 22,010
Joined: Jul 8 2008
Gold: 4,444.44
Jun 3 2009 12:10pm
Quote (Konqk @ Wed, 3 Jun 2009, 21:09)
kak sme eeeeeeeeee


Бива ве, цял ден спя и още ми се спи.....
Member
Posts: 14,326
Joined: Apr 7 2009
Gold: 1,040.00
Jun 3 2009 03:02pm
кво значи "hcmtf"
?
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2009 10:57pm
Quote (GS_Mitaka @ Wed, Jun 3 2009, 06:10pm)
Бива ве, цял ден спя и още ми се спи.....


hehe :D

i az taka na posledak
Member
Posts: 14,326
Joined: Apr 7 2009
Gold: 1,040.00
Jun 4 2009 12:59am
Quote (MechaKruv @ Thu, Jun 4 2009, 12:02am)
кво значи "hcmtf"
?


a ?
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Jun 5 2009 04:18am
4.17 от матурата по БЕЛ
4.74 от матурата по Английски език

:thumbsup:
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2009 04:37am
Quote (Disconnected @ Fri, Jun 5 2009, 10:18am)
4.17 от матурата по БЕЛ
4.74 от матурата по Английски език

:thumbsup:


sq si pomislih 4e ebati lo6ite ocenki

a to v bg 4 e kakto pri nas 3
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2009 04:53am
Quote (Disconnected @ Fri, Jun 5 2009, 10:18am)
4.17 от матурата по БЕЛ
4.74 от матурата по Английски език

:thumbsup:


Chestito :thumbsup:
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Jun 5 2009 06:15am
Quote (GnDraj @ Fri, 5 Jun 2009, 13:53)
Chestito  :thumbsup:


Мерси, отивам да празнувам ;)

Quote (Kiwl @ Fri, 5 Jun 2009, 13:37)
sq si pomislih 4e ebati lo6ite ocenki

a to v bg 4 e kakto pri nas 3


Ако си в Германия, там е обратния тип система за оценяване. >:)
Go Back To Български Topic List
Prev17273747576264Next
Closed New Topic New Poll