☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Official Chat Topic > Enjoy
Prev
1
72
73
74
75
76
264
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 48813
Replies: 2638
Track Topic
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#731
Jun 3 2009 11:31am
Konqk
Member
Posts: 14,218
Joined: May 14 2008
Gold
:
0.85
#732
Jun 3 2009 12:09pm
kak sme eeeeeeeeee
GS_Mitaka
Member
Posts: 22,010
Joined: Jul 8 2008
Gold
:
4,444.44
#733
Jun 3 2009 12:10pm
Quote (Konqk @ Wed, 3 Jun 2009, 21:09)
kak sme eeeeeeeeee
Бива ве, цял ден спя и още ми се спи.....
MechaKruv
Member
Posts: 14,326
Joined: Apr 7 2009
Gold
:
1,040.00
#734
Jun 3 2009 03:02pm
кво значи "hcmtf"
?
Kiwl
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2007
Gold
:
0.00
#735
Jun 3 2009 10:57pm
Quote (GS_Mitaka @ Wed, Jun 3 2009, 06:10pm)
Бива ве, цял ден спя и още ми се спи.....
hehe
i az taka na posledak
MechaKruv
Member
Posts: 14,326
Joined: Apr 7 2009
Gold
:
1,040.00
#736
Jun 4 2009 12:59am
Quote (MechaKruv @ Thu, Jun 4 2009, 12:02am)
кво значи "hcmtf"
?
a ?
Disconnected
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold
:
52,308.00
#737
Jun 5 2009 04:18am
4.17 от матурата по БЕЛ
4.74 от матурата по Английски език
Kiwl
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2007
Gold
:
0.00
#738
Jun 5 2009 04:37am
Quote (Disconnected @ Fri, Jun 5 2009, 10:18am)
4.17 от матурата по БЕЛ
4.74 от матурата по Английски език
sq si pomislih 4e ebati lo6ite ocenki
a to v bg 4 e kakto pri nas 3
GnDraj
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold
:
0.00
#739
Jun 5 2009 04:53am
Quote (Disconnected @ Fri, Jun 5 2009, 10:18am)
4.17 от матурата по БЕЛ
4.74 от матурата по Английски език
Chestito
Disconnected
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold
:
52,308.00
#740
Jun 5 2009 06:15am
Quote (GnDraj @ Fri, 5 Jun 2009, 13:53)
Chestito
Мерси, отивам да празнувам
Quote (Kiwl @ Fri, 5 Jun 2009, 13:37)
sq si pomislih 4e ebati lo6ite ocenki
a to v bg 4 e kakto pri nas 3
Ако си в Германия, там е обратния тип система за оценяване. >:)
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
72
73
74
75
76
264
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact