d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev17172737475264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,253
Joined: May 28 2009
Gold: 429.90
May 28 2009 03:35am
heiii nqkoi ima li cdkay za bnet da mi dade 4e trqq da se igrae d2 :D
Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold: 480.00
May 28 2009 05:43am
Quote (h0ly_crap @ Thu, May 28 2009, 12:35pm)
heiii nqkoi ima li cdkay za bnet da mi dade 4e trqq da se igrae d2 :D


!!!! daite my hora :)
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
May 28 2009 05:53am
Quote (Disconnected @ Thu, May 28 2009, 07:41am)
Наистина кофти :/



И тук така, ама не като цяло :> Иначе на кой не му се ходи на екскурзия? Да си призная, ходи ми се до чехия :).


Praga e neveroqten grad...az sam bil tam predi 6 godini.Prosto nqma takava krasota.Idi, nqma da ostanesh razocharovan :)
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
May 28 2009 04:07pm
Quote (GnDraj @ Thu, 28 May 2009, 14:53)
Praga e  neveroqten grad...az sam bil tam predi 6 godini.Prosto nqma takava krasota.Idi, nqma da ostanesh razocharovan :)


Ще видим :), ако не с компанията ще отидем до Гърция. (с кола и в двата случая)
Member
Posts: 4,253
Joined: May 28 2009
Gold: 429.90
May 29 2009 11:04am
nqkoi zanae li kak i kade moga da igraq poker s FG
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
May 29 2009 12:42pm
Quote (h0ly_crap @ Fri, May 29 2009, 05:04pm)
nqkoi zanae li kak i kade moga da igraq poker s FG



http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=27368803&f=200 > pravila/kak se igrae


http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=200 > tuka neshtata sa qsni mislq

This post was edited by GnDraj on May 29 2009 12:43pm
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
May 31 2009 11:22am
Карането на колело е полезно, препоръчвам го на всички шофьори в София.
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 3 2009 08:22am
za6to zamrq taq tema we ? :D
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2009 08:38am
Quote (InTheGame @ Wed, Jun 3 2009, 02:22pm)
za6to zamrq taq tema we ? :D


zashtoto veche ne mogat da pishat +112123124324 :D
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 3 2009 10:50am
Quote (GnDraj @ Wed, Jun 3 2009, 02:38pm)
zashtoto veche ne mogat da pishat +112123124324 :D


:D e to i az pi6eh predi ma ....
Go Back To Български Topic List
Prev17172737475264Next
Closed New Topic New Poll