Quote (Disconnected @ Thu, May 28 2009, 07:41am)
Наистина кофти :/
И тук така, ама не като цяло :> Иначе на кой не му се ходи на екскурзия? Да си призная, ходи ми се до чехия :).
Praga e neveroqten grad...az sam bil tam predi 6 godini.Prosto nqma takava krasota.Idi, nqma da ostanesh razocharovan
