Quote (Kapsiko @ Sun, Dec 28 2008, 12:08am)
Колкото пати го гледам, все ме разсмива. - е какво и аз ли да съм тъп след като е тъпо ... може би има логика нещо е тъпо за тъп човек и нещо е готино за интелигентен човек...
xD
Нищо лично, да знаеш.
Тва че ти е голяма главата,не значи че имаш много мозък вътре..