Quote (n0nickname @ Thu, 28 May 2009, 01:51)
az pyk nqmah bal... nikkyv... nito tuk, v UK, nito v bg uspqh da ida... typooo
Наистина кофти :/
Quote (GnDraj @ Wed, 27 May 2009, 12:41)
che to ima li abiturenti taq godina v foruma ?
moq beshe minalata godina i mina kato na vsi4ki drugi - piene i hodene po diskoteki do zori
i sled tova eksskurziqta v turciq auuuuuuuu raiiii ... kak mi se hodi pak tam

И тук така, ама не като цяло :> Иначе на кой не му се ходи на екскурзия? Да си призная, ходи ми се до чехия :).