d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev17071727374264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,021
Joined: Feb 26 2007
Gold: 0.00
May 23 2009 04:13am
Quote (uNBeaTaBLePLayeR @ Sat, May 23 2009, 09:20am)


ne mi hareswa

kva e tazi muzika
Member
Posts: 18,456
Joined: Feb 27 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
May 23 2009 04:31am
Quote (Kiwl @ Sat, May 23 2009, 12:13pm)
ne mi hareswa

kva e tazi muzika


Еми като си пумак от село как да ти хареса?
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
May 23 2009 05:30am
Quote (uNBeaTaBLePLayeR @ Sat, May 23 2009, 12:31pm)
Еми като си пумак от село как да ти хареса?


Десо горе вляво точно до името ти има : Log Out . Моля , натисни го и не влизай повече . Ще спасиш себе си , а най - вече нас от простотията ти . :cheers:
Member
Posts: 6,326
Joined: Jan 5 2009
Gold: 14.14
May 23 2009 09:52am
bump for post ineed a bigger e-penis
pls dont report
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
May 23 2009 10:35am
Quote (Flosy91 @ Sat, May 23 2009, 03:52pm)
bump for post ineed a bigger e-penis
pls dont report


report ofc ^_^
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
May 26 2009 05:55am
Как ви минаха баловете бе, абитуриенти :)
Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold: 480.00
May 27 2009 03:37am
Quote (Disconnected @ Tue, May 26 2009, 02:55pm)
Как ви минаха баловете бе, абитуриенти :)


miidi v eskaliura we tam na golqmo kato si ot pld

ili nai bobre doma6no koito ima po golqmo TV y teh :)

:cheers:
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
May 27 2009 03:41am
che to ima li abiturenti taq godina v foruma ?

moq beshe minalata godina i mina kato na vsi4ki drugi - piene i hodene po diskoteki do zori :D


i sled tova eksskurziqta v turciq auuuuuuuu raiiii ... kak mi se hodi pak tam :(

This post was edited by GnDraj on May 27 2009 03:41am
Member
Posts: 1,363
Joined: Sep 7 2006
Gold: 0.00
May 27 2009 04:51pm
az pyk nqmah bal... nikkyv... nito tuk, v UK, nito v bg uspqh da ida... typooo
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
May 28 2009 01:41am
Quote (n0nickname @ Thu, 28 May 2009, 01:51)
az pyk nqmah bal... nikkyv... nito tuk, v UK, nito v bg uspqh da ida... typooo


Наистина кофти :/

Quote (GnDraj @ Wed, 27 May 2009, 12:41)
che to ima li abiturenti taq godina v foruma ?

moq beshe minalata godina i mina kato na vsi4ki drugi - piene i hodene po diskoteki do zori :D


i sled tova eksskurziqta v turciq auuuuuuuu raiiii ... kak mi se hodi pak tam :(


И тук така, ама не като цяло :> Иначе на кой не му се ходи на екскурзия? Да си призная, ходи ми се до чехия :).
Go Back To Български Topic List
Prev17071727374264Next
Closed New Topic New Poll