Quote (PrivateSex @ Sun, 28 Dec 2008, 13:30)
tapo e videoto ....
От предният ми пост, се разбираше, че просто няма нужда да казвате че е тъпо, би било по-добре да замълчите, а не да се дразним

П.П: пиши на кирилица, в момента българският език се изписва с кирилица, а не със латиница!