Quote (mainabg @ Tue, Mar 4 2008, 08:54pm)
chzn малоумнико сега ще ти сложа снимка на моя друид, да видим дали ще виждаш оак

Как ще направи дрид 7 к лифе без оак, ще можеш ли да ми отговориш >?
Ако мръднеш малко на стани оак малко изостава ако не знаеш да ти кажа

maina mnogo pravilno go kaza
chzn ima edin moment v koito duh4eto ne popada v obektiva i az izpolzvam momenta da snimam
prosto tuk snimkata e napravih po barzata procedura
davai o6te s obidnite dumi ve4e ima6 doklad do edin trusted v nai skoro vreme i ti 6te zahapi6 10%
This post was edited by BraveAntiBan on Mar 4 2008 03:04pm