d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български >
Poll > Braveantiban или N3ver_mind > Гласуваите със ''ЗА''
Prev167891014Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 14 2008 12:18pm
Quote (n3ver_mind @ Thu, Feb 14 2008, 06:15pm)
tosho duel me pls
DODGE OR DUEL ME IF YOU DO NOT RESPOND TO THIS IT WILL BE COUNT AS A DODGE TY


duel np.......game??
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 14 2008 12:20pm
Quote (BraveAntiBan @ Thu, 14 Feb 2008, 19:18)
duel np.......game??


duel n3ver_mind vs BraveAntiBan са ще стане интересно smile.gif


PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 3,276
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 70%
Feb 14 2008 12:20pm
pm me game i watch if hax
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Feb 14 2008 12:21pm
i can duel too with my mf paladin pm me game
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 14 2008 12:22pm
game will be in non ladder is this a problem pvmers ?
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 14 2008 12:23pm
Категорично "BraveAntiBan"

This post was edited by SoulKorlic on Feb 14 2008 12:23pm
Member
Posts: 6,214
Joined: Sep 20 2007
Gold: 7,157.00
Feb 14 2008 12:23pm
Quote (BraveAntiBan @ Thu, Feb 14 2008, 06:18pm)
duel np.......game??


с тошката не комуникирам от старта на новия ladder,но в края на стария ме add в oly и за това - мерси,другия не го знам какъв е и за това ще гласувам за Тошо...
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Feb 14 2008 12:24pm
Quote (n3ver_mind @ Thu, 14 Feb 2008, 19:22)
game will be in non ladder is this a problem pvmers ?


no problem i have nl 99 mfdin!! pm me if u dont dodge vs nofull eq mf paly !
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 14 2008 12:24pm
Quote (dobri_rs @ Thu, Feb 14 2008, 06:23pm)
с тошката не комуникирам от старта на новия ladder,но в края на стария ме add в oly и за това - мерси,другия не го знам какъв е и за това ще гласувам за Тошо...


i sega moga da te add ako iska6
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 14 2008 12:24pm
Тошо ще спечели аз сам сигурен.
Go Back To Български Topic List
Prev167891014Next
Closed New Topic New Poll