Quote (PLAGUEwRATH @ Mon, Feb 11 2008, 06:48pm)
ако искаш може на варзано да си играеме аз със с орберка ???
PLAGUEwRATH.
ne igraq taq igra ina4e 6te ti kaja ne6to prosto. 20x 20-11 cold , bez absorbi. salvation aura + grief GG NO RE.
vseki dobre napraven hammer 6te sma4ka es/orb.
garanciq ti davam . iam 1 perfectno napraven hammer v headoff ( ostanal ot geroite mi v taq igra ) i ot vr navr vlizam s nego.
nito 1 orber ne mi se opuva a tam ima ciklior4eta koito cukat 24/7 d2 samo s sorci.
HAMMER > ALL