Quote (Kiwl @ Fri, 22 May 2009, 16:18)
не можах да едитирам поста си, и за това пиша нов:
питах брат ми какво са патерици, и да, имам. обаче много тешко се ходи с тях.
( моля ако имате време докато ме цитирате ми поправяйте правописните грешки, за да се науча да пиша правилно. )
´
Чужденец ли си или си неук?