d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Да намалим спамът от другите теми :)
Prev16667686970124Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Dec 20 2008 03:50pm
1190
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Dec 21 2008 05:59am
xaxaxax laugh.gif
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 21 2008 08:35am
Quote (2cute4y @ Sat, 20 Dec 2008, 22:50)
1190

не не ти си некаф хак х ахьхаьххйьхйхьх много бързо ти расте чурката бре biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Dec 21 2008 10:51am
Моята ръсте със 14.1 на ден tongue.gif
Member
Posts: 3,558
Joined: Oct 11 2007
Gold: 377.00
Dec 21 2008 02:30pm
Quote (Kapsiko @ Sun, Dec 21 2008, 06:51pm)
Моята ръсте със 14.1 на ден tongue.gif


eha
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Dec 21 2008 02:39pm
Quote (erk0r @ Sun, 21 Dec 2008, 22:30)
eha


laugh.gif and you ?
Member
Posts: 3,558
Joined: Oct 11 2007
Gold: 377.00
Dec 21 2008 02:47pm
Quote (Kapsiko @ Sun, Dec 21 2008, 10:39pm)
laugh.gif and you ?


moq sa smalqva,shot sam pasiven pedal,samo ma ibat
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Dec 21 2008 03:52pm
Bashta mi e kunduktor
Kunduktor sam i az
Bileti dupchi tate
Jenite dupcha az

Dupchi dupchi sine dokato si mlad , shtoto kato ostareesh shte stanesh na Tashak

rodnite genii kakva pesen sa izmislili ... blink.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Dec 21 2008 05:10pm
Quote (GnDraj @ Sun, Dec 21 2008, 09:52pm)
Bashta mi e kunduktor
Kunduktor sam i az
Bileti dupchi tate
Jenite dupcha az

Dupchi dupchi sine dokato si mlad , shtoto kato ostareesh shte stanesh na Tashak

rodnite genii kakva pesen sa izmislili ...  blink.gif


тая песен като я пяхме пред НДК много ни се смяха biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 15,103
Joined: Apr 27 2008
Gold: 3,750.51
Dec 22 2008 09:27am
Според теб колко време ,ще издържи....ако има желаещи да заформим БГ бригада на EUHCL след няколко дни-пишете си новите аcc...d2 малко взе да ми писва , тъкмо взе да ми става интересно/97 лвл на sc и reset/......
Go Back To Български Topic List
Prev16667686970124Next
Closed New Topic New Poll