d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev16566676869264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
May 13 2009 10:36am
Quote (GoldenHeart @ Wed, May 13 2009, 05:51pm)
А от уроци на родния?


Ти пък откъде се пръкна , че да правиш забележки ? :baby:
При положение , че ти също имаш нужда от тях . ;)

This post was edited by Africanec on May 13 2009 10:38am
Member
Posts: 3,070
Joined: Jul 13 2006
Gold: 0.00
May 13 2009 02:12pm
Quote (Africanec @ Wed, May 13 2009, 05:36pm)
Ти пък откъде се пръкна , че да правиш забележки ?  :baby:
При положение , че ти също имаш нужда от тях . ;)


Като те гледам от кога си тук май май аз съм те гледал как се пръкваш? ;)

This post was edited by GoldenHeart on May 13 2009 02:13pm
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
May 13 2009 02:46pm
Бе като цяло, не е хубаво да спорите, кой има нужда да си подобри граматиката, защотото в този форум, всички имаме такава нужда. :D
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
May 13 2009 02:51pm
Quote (Disconnected @ Wed, May 13 2009, 08:46pm)
Бе като цяло, не е хубаво да спорите, кой има нужда да си подобри граматиката, защотото в този форум, всички имаме такава нужда. :D


amii .. moqta si e perf <_<

This post was edited by GnDraj on May 13 2009 02:51pm
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
May 14 2009 10:57am
auuuuuuuuuu otmeniha koncerta na depeche mode :( :cry:

maamu deeba ... jiveeh da doide ponedelnik i PUP - qj kura sq
Member
Posts: 25
Joined: Sep 28 2008
Gold: 0.00
May 14 2009 12:47pm
kolko struva griffon 25-16 when u die 254 def,Coa 374 29 28;dracul 144def 10 119 ed 15 str 10;dracil 9/15/7 ;sc 19l 5m ;sc 12l/8 mana;cta Crystal sword 662 ;Exile St 14 aura /250 ed /45 res eth ST! ;marrowwalk 20 str 17 dex ;Exile zakarum 1540 de 16 aura 258ed 45 res eth ;LW ba 371ed/168 Cb ; Non ladder soft evropa mercy v avans
Member
Posts: 25
Joined: Sep 28 2008
Gold: 0.00
May 14 2009 12:59pm
kak da pi6a v topika obqsni mi pomogni dosega pisah s nova tema ima i anketa ama tam mi dava gre6ka kaji mi kak da pi6a v new topic i tnt
1vo
2ro
3to
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
May 14 2009 01:02pm
Първо научи шибаните правила и политиката на D2jsp и ще ти се пояснят нещата !
Member
Posts: 2,935
Joined: Sep 18 2005
Gold: 143.00
May 14 2009 02:07pm
Quote (GnDraj @ Thu, May 14 2009, 07:57pm)
auuuuuuuuuu otmeniha koncerta na depeche mode :( :cry:

maamu deeba ... jiveeh da doide ponedelnik i PUP - qj kura sq


А аз искам да се гръмна :(
Имам Meet & Greet Pass с тях. Кажи ми как може :(
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
May 14 2009 02:15pm
Quote (Jay-Mode @ Thu, 14 May 2009, 21:07)
А аз искам да се гръмна :(
Имам Meet & Greet Pass с тях. Кажи ми как може :(


Брат гледам си дабавил в нотите си Love my music я постни някой трак тука да чуем :)
Go Back To Български Topic List
Prev16566676869264Next
Closed New Topic New Poll