Quote (velibg @ Thu, 18 Dec 2008, 18:43)
ами доверих ти се незнам що но ми беше през кура дали ще ме ограбиш или не защотот ме бях скамвали поне 4 човека преди това и започвам от 0 и стигам си пак до върха но сега съм си идеално не играя д2

джъткам GTA Vice City

Еми, аз се радвам като правя добро и хората го осъзнават, но много се ядосвам когато го осъзнават но си затварят очите... примерче: снощи една приятелка ко стана объркване тряяше да я чакаме 8 пред Candy а тя била казала 8:30 и нз затва ли се разсърди нз нз ^^