d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev16364656667264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 12 2009 07:27am
Quote (Africanec @ Mon, May 11 2009, 06:33pm)
Scammer + noob :ph34r:


u mad ?!~
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
May 12 2009 08:45am
GnDraj мерси с това което ми ослужи :) :cheers: <3

This post was edited by velibg on May 12 2009 08:46am
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
May 12 2009 09:14am
1 User(s) are browsing this Forum (0 Guests and 0 Anonymous Users)
Africanec
Каква активност само се наблюдава ! :ph34r:
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 12 2009 09:42am
Quote (Africanec @ Tue, May 12 2009, 03:14pm)
1 User(s) are browsing this Forum (0 Guests and 0 Anonymous Users)
Africanec
Каква активност само се наблюдава ! :ph34r:


si4ko se sledi :D
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
May 12 2009 09:49am
Quote (Africanec @ Tue, May 12 2009, 03:14pm)
1 User(s) are browsing this Forum (0 Guests and 0 Anonymous Users)
Africanec
Каква активност само се наблюдава !  :ph34r:


emi kakvo da se pravi.nema koi da spamva :ph34r:


Quote (velibg @ Tue, May 12 2009, 02:45pm)
GnDraj мерси с това което ми ослужи :)    :cheers:  <3



np ;)

This post was edited by GnDraj on May 12 2009 09:50am
Member
Posts: 22,010
Joined: Jul 8 2008
Gold: 4,444.44
May 12 2009 12:14pm
Добър вечер, господа.

К'ва е хавата?
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
May 12 2009 12:16pm
Quote (GS_Mitaka @ Tue, May 12 2009, 08:14pm)
Добър вечер, господа.

К'ва е хавата?


Хавата е пълен айляк . След горещия работен ден е приятно да се изпънеш вкъщи на футьоилчето . :)
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
May 12 2009 12:41pm
Quote (Africanec @ Tue, May 12 2009, 06:16pm)
Хавата е пълен айляк . След горещия работен ден е приятно да се изпънеш вкъщи на футьоилчето . :)


goresht - meko kazano ... napravo mi se zapali glavata dneska
Member
Posts: 4,865
Joined: Aug 16 2008
Gold: 1,319.00
May 12 2009 01:52pm
Quote (GnDraj @ Tue, May 12 2009, 08:41pm)
goresht - meko kazano ... napravo mi se zapali glavata dneska


Не е ли +45 нямам настроение . B)
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
May 12 2009 02:37pm
Quote (GnDraj @ Tue, May 12 2009, 06:41pm)
goresht - meko kazano ... napravo mi se zapali glavata dneska


ole mani mani super jega....
Go Back To Български Topic List
Prev16364656667264Next
Closed New Topic New Poll