Quote (Kapsiko @ Thu, 11 Dec 2008, 19:23)
Quote (cccp_punk @ Wed, 10 Dec 2008, 21:09)
все
едно насреща му лети кубинка :] хич не обичам кучета, навремето имахме
3 на брой , едното дядо ми го застреля с пистолет, второто го зарязах в
една гора до селото че много глупаво, а тетото загина трагично . . чичо
ми го хвърли под рейса Пловдив - Старосел, в общи линии аз най човечно
сам постъпил ми се струва
ахъхахъхахъх таа история ме радва xD
капсико вземи се махни с този гилд бе ьгьгьгхаххаха

иди в някаф по цивилизован