d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev16162636465264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
May 10 2009 08:44am
Quote (InTheGame @ Sun, 10 May 2009, 12:34)
vij v arreat summit ...

Az там погледнах но имам някакъв мътен спомен , че се упваха два пъти това имах предвит или се бъркам нещо :)
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 10 2009 08:45am
Quote (mainabg @ Sun, May 10 2009, 02:44pm)
Az там погледнах но имам някакъв мътен спомен , че се упваха два пъти това имах предвит или се бъркам нещо :)


ne ot war boots direktno stavat myrmidon greaves
Member
Posts: 3,070
Joined: Jul 13 2006
Gold: 0.00
May 10 2009 09:30am
Quote (GnDraj @ Fri, May 8 2009, 06:49pm)
qq napravil gi e qvno veche ... tva 100k posts ne se pravat lesno :D


а луд ли си ве глей ся кво става :Д
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
May 10 2009 09:54am
Quote (GoldenHeart @ Sun, May 10 2009, 03:30pm)
а луд ли си ве глей ся кво става :Д


dokato naspamish tolkova shte si s 100% warn :D
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
May 10 2009 11:01am
Quote (GoldenHeart @ Sun, 10 May 2009, 17:30)
а луд ли си ве глей ся кво става :Д


Няма нужда да трупаш спам постове понеже си със стар
потребителски акаунт освен, ако искаш да си още по-убедителен, за да откраднеш нещо. :D Maybe :unsure:

This post was edited by Kapsiko on May 10 2009 11:03am
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 10 2009 12:13pm
Quote (Kapsiko @ Sun, May 10 2009, 05:01pm)
Няма нужда да трупаш спам постове понеже си със стар
потребителски акаунт освен, ако искаш да си още по-убедителен, за да откраднеш нещо. :D Maybe :unsure:


ili pak ako s tezi postove moje da izbqgva6 potencialni scameri , koito se celqt v useri s malko posts ;)
e ima i takiva koito derat po mnogo no :D
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
May 10 2009 12:43pm
Quote (InTheGame @ Sun, May 10 2009, 06:13pm)
ili pak ako s tezi postove moje da izbqgva6 potencialni scameri , koito se celqt v useri s malko posts ;)
e ima i takiva koito derat po mnogo no :D


kolkoto i posts da ima na 09 nikoga nqma da dam parvi osven ako ne go poznavam.

P.S nishto li4no :p
Member
Posts: 587
Joined: Oct 25 2008
Gold: 0.00
May 10 2009 01:35pm
razbra li se data za restarta?

This post was edited by replicantis on May 10 2009 01:35pm
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
May 10 2009 01:44pm
Quote (replicantis @ Sun, May 10 2009, 07:35pm)
razbra li se data za restarta?


da.drugata sabota v 24:00 amerikansko vreme
Member
Posts: 14,218
Joined: May 14 2008
Gold: 0.85
May 11 2009 01:21am
Yey Imam df acces :)

I sinq zvezda "_

koito ima df acces neka mi prati edno pm
Go Back To Български Topic List
Prev16162636465264Next
Closed New Topic New Poll