Quote (cccp_punk @ Wed, 10 Dec 2008, 21:09)
все едно насреща му лети кубинка :] хич не обичам кучета, навремето имахме 3 на брой , едното дядо ми го застреля с пистолет, второто го зарязах в една гора до селото че много глупаво, а тетото загина трагично . . чичо ми го хвърли под рейса Пловдив - Старосел, в общи линии аз най човечно сам постъпил ми се струва
ахъхахъхахъх таа история ме радва xD