d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > 6k Mana 2k Life > Pic>>>
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Mar 4 2008 11:43am
Quote (chzn @ Tue, 4 Mar 2008, 19:39)
sus barbsko bo e vij life bez/sus bo ae tixo sa. random
Два дни го чакаме Невер рандома и теб да ви докажем пед вас.Но накрая какво, скрихте се като аре няма да казвам какво . Скрий се някъде и не се показвай от там МИР брато
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 4 2008 11:54am
Quote (chzn @ Tue, Mar 4 2008, 05:42pm)
VIE NE MOJE SMQTATE EI TAKA
kak vi obesnq
pri 1000 LIFE BEZ BO SUS SVOE BO NE MOJE DA STANE 2k LIFE
OK?


pi4 nedei zabrava 4e v igrata ima edna rw kazva se hoto ima sa6to taka i edin ring kazva se nature peach
derzaite smile.gif

ako si pe4en v d2 6te se seti6 kakvo imam predvid

This post was edited by BraveAntiBan on Mar 4 2008 12:17pm
Banned
Posts: 791
Joined: Mar 4 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 4 2008 12:34pm
Quote (mainabg @ Tue, Mar 4 2008, 05:37pm)
явно не могат да смятат иво


Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 4 2008 12:39pm
Quote (BraveAntiBan @ Tue, Mar 4 2008, 05:54pm)
pi4 nedei zabrava 4e v igrata ima edna rw kazva se hoto ima sa6to taka i edin ring kazva se nature peach
derzaite smile.gif

ako si pe4en v d2 6te se seti6 kakvo imam predvid


neturalna praskova a?
nature peace se hazva ne peach. negramotnik
2ro nqma6 summonat oak na screena ae stfu ako ima6e 6te6e v ugul4eto se vidi ikonkata mu
FAILURE
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 4 2008 12:51pm
Quote (chzn @ Tue, Mar 4 2008, 06:39pm)
neturalna praskova a?
nature peace se hazva ne peach. negramotnik
2ro nqma6 summonat oak na screena ae stfu ako ima6e 6te6e v ugul4eto se vidi ikonkata mu
FAILURE




ei ti duh4e kaji mi kade e ikonkata otvorko


za ni6to ne stava6 hah

This post was edited by BraveAntiBan on Mar 4 2008 01:15pm
Banned
Posts: 791
Joined: Mar 4 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 4 2008 12:59pm
ne si natisnal Tab za tva
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 4 2008 01:19pm
Quote (GTX @ Tue, Mar 4 2008, 06:59pm)
ne si natisnal Tab za tva


misli6 li 4e tva e pri4inata??smile.gifsmile.gif







Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 4 2008 02:30pm
ama ti si unikalno nekompetenten .. zaklevam se vij sa.. kak ti kaja ako ima6e duh4e 6te6e go vijdame na mapa primerno kato si s paladina vij osven tvoeto "x4e" kato si natisnal tab ima tova na merca i tova na oaka. a pri sorcata go nqma -> NQMA OAK
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 4 2008 02:33pm

Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Mar 4 2008 02:54pm
chzn малоумнико сега ще ти сложа снимка на моя друид, да видим дали ще виждаш оак smile.gif
Как ще направи дрид 7 к лифе без оак, ще можеш ли да ми отговориш >?
Ако мръднеш малко на стани оак малко изостава ако не знаеш да ти кажа smile.gif


This post was edited by mainabg on Mar 4 2008 02:57pm
Go Back To Български Topic List
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll