Quote (schpeikk @ Tue, 26 Feb 2008, 20:47)
ROFL
i s tebe sam navit we nasranqk
za Duel gotov li si maika ti deiba prosta
mm ?
1-Вдлъбнат аз не сам те обидил нищо
2-Искаш ли да си правиш ново ацц пак,както един твой голям приятел ти каза.Постарай се този път да изкараш повече от 3 месеца
3-Искаш ли да почна да превеждам на който трябва какво ми пишеш
4-След като твойте приятелче и включително ти сте ревали като малки деца на 2-рас защо сега се заяждате с мен пак >? Случайдо да лъжа за нещо за твоя соло та*ак >?
5-И теб ще те рабия като биталсите, но после дано няма повече притенции
6-ако смята6 да ми играеш с хакове няма да ти мине номера.