Quote (mainabg @ Wed, May 6 2009, 09:10am)
Verno si e da vi kaja

No i energoto si go salujavat s tiq golemi smetki na toka

A ne samo golemi a i ne naka4estven tok , ka6ti toka pada pod 180 volta i si predstavete kakav laag imam na PC i kolko po golemi sa mi smetkite zaradi tova

da ti lagva pc-to za tova ?

tova za prav pat go chuvam ... vzemi si oprai pc-to toka to4no za tova ne ti e vinoven.inache e vqrno che na nqkoi mesta ponqkoga toka e ebalo si e mamata ... primerno na selo kato si ida tam e neshto starashno, no horata polzvat gaz i vsi4ko e OK ^ ^