d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev15859606162264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 4 2009 10:56am
ei zehme 3te to4ki neska :D
e vqrno 4e s klizma no vse pak ..

1912 :love:
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
May 4 2009 12:41pm
Елслв се разболя! Моля ви, ако можете да помогнете със средства за закопуване на лекарства, за да се изличи. Hеобходимo e 20 000 форумно злато, банковата сметка е "Kapsiko". Благодаря предварително! :)
Member
Posts: 685
Joined: Mar 19 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
May 4 2009 03:03pm
без спам че пак щте го затворят
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
May 4 2009 03:53pm
http://www.vbox7.com/play:aac51671 хахахахахахахааххахахаах :D :D :D
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 6 2009 02:50am
Quote (velibg @ Mon, May 4 2009, 09:53pm)
http://www.vbox7.com/play:aac51671 хахахахахахахааххахахаах :D :D :D


;D ciganina si e ciganin , nqma da stane po umen ...
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
May 6 2009 03:10am
Quote (InTheGame @ Wed, 6 May 2009, 10:50)
;D ciganina si e ciganin , nqma da stane po umen ...

Verno si e da vi kaja :) No i energoto si go salujavat s tiq golemi smetki na toka :( A ne samo golemi a i ne naka4estven tok , ka6ti toka pada pod 180 volta i si predstavete kakav laag imam na PC i kolko po golemi sa mi smetkite zaradi tova :(
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
May 6 2009 03:32am
Quote (mainabg @ Wed, 6 May 2009, 10:10)
Verno si e da vi kaja :) No i energoto si go salujavat s tiq golemi smetki na toka :( A ne samo golemi a i ne naka4estven tok , ka6ti toka pada pod 180 volta i si predstavete kakav laag imam na PC i kolko po golemi sa mi smetkite zaradi tova :(


Всичко може да се краде ! щом така вика опитен циганин ! :D :D :D

В КРИЗА СМЕ ВСЕ ПАК ! хахаха
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
May 6 2009 06:13am
Quote (mainabg @ Wed, May 6 2009, 09:10am)
Verno si e da vi kaja :) No i energoto si go salujavat s tiq golemi smetki na toka :( A ne samo golemi a i ne naka4estven tok , ka6ti toka pada pod 180 volta i si predstavete kakav laag imam na PC i kolko po golemi sa mi smetkite zaradi tova :(


da ti lagva pc-to za tova ? :D tova za prav pat go chuvam ... vzemi si oprai pc-to toka to4no za tova ne ti e vinoven.inache e vqrno che na nqkoi mesta ponqkoga toka e ebalo si e mamata ... primerno na selo kato si ida tam e neshto starashno, no horata polzvat gaz i vsi4ko e OK ^ ^
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
May 6 2009 07:50am
Мамка му. Снощи когато четях книга и съм заспал и спах около 2 часа в хола открит по каса фанелка и днеска сутринта бях доста болен и си помислих, че ме е хванал свинския вирус, но засега съм добре. Все още не съм започнал да грухтя. :D
Member
Posts: 22,010
Joined: Jul 8 2008
Gold: 4,444.44
May 6 2009 09:05am
Quote (Kapsiko @ Wed, 6 May 2009, 16:50)
Мамка му. Снощи когато четях книга и съм заспал и спах около 2 часа в хола открит по каса фанелка и днеска сутринта бях доста болен и си помислих, че ме е хванал свинския вирус, но засега съм добре. Все още не съм започнал да грухтя. :D


А аз така се нагрухтях снощи във фамозо :Х
Go Back To Български Topic List
Prev15859606162264Next
Closed New Topic New Poll