Здравейте.

Трябва да ви разкрия една мистерия, която беше пазена от мен и от още един. Това е история, която започна със създаването на форумите в D2jsp.org. Всичко което вие виждате и използвате в пикселовия свят на D2jsp.org не е толкова просто, колкото изглежда, контролирането му е особенно трудно и аз получавам една помощ, без която нямаше да мога да контролирам този свят. Тази помощ е на едно извънземно същество,[U]което е добронамерено и няма лоши намерения[/U ]към човечеството, така че можете да не се притеснявате да използвате D2jsp.org мрежата след като узнахте толкова дълго прикриваната тайна. Елслв ви е благодарен за вниманието както и аз.
По доло ще ви се представи.

-Здравейте. Аз съм Елслв.
(O)=(O)
__| |__
| | | |
/ /_ _ \ \
|| ||
/_\ /_\This post was edited by Kapsiko on May 2 2009 12:11pm