d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > Enjoy
Prev15758596061264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
May 2 2009 10:53am
добре че не си продадох items :D
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
May 2 2009 11:16am
Quote (velibg @ Sat, 2 May 2009, 09:04)
хахахахахах няма проблеми :D


Kрайно време е да ме отблокираш в скайп. :(
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
May 2 2009 11:28am
Quote (Kapsiko @ Sat, 2 May 2009, 18:16)
Kрайно време е да ме отблокираш в скайп. :(


не съм те блокнал бе
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
May 2 2009 11:39am
Quote (velibg @ Sat, 2 May 2009, 19:28)
не съм те блокнал бе


Току що ти дадох пълномощно. :D
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
May 2 2009 11:41am
Quote (Kapsiko @ Sat, 2 May 2009, 18:39)
Току що ти дадох пълномощно. :D


не ми показа нищо как ти е скайпа ?
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
May 2 2009 11:42am
Quote (velibg @ Sat, 2 May 2009, 19:41)
не ми показа нищо как ти е скайпа ?


ctacumup :lol:

Impulse профил имаш ли? :lol:

This post was edited by Kapsiko on May 2 2009 11:44am
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
May 2 2009 12:11pm
Здравейте. :) Трябва да ви разкрия една мистерия, която беше пазена от мен и от още един. Това е история, която започна със създаването на форумите в D2jsp.org. Всичко което вие виждате и използвате в пикселовия свят на D2jsp.org не е толкова просто, колкото изглежда, контролирането му е особенно трудно и аз получавам една помощ, без която нямаше да мога да контролирам този свят. Тази помощ е на едно извънземно същество,[U]което е добронамерено и няма лоши намерения[/U ]към човечеството, така че можете да не се притеснявате да използвате D2jsp.org мрежата след като узнахте толкова дълго прикриваната тайна. Елслв ви е благодарен за вниманието както и аз.
По доло ще ви се представи. :)

-Здравейте. Аз съм Елслв.


(O)=(O)
__| |__
| | | |
/ /_ _ \ \
|| ||
/_\ /_\


This post was edited by Kapsiko on May 2 2009 12:11pm
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
May 2 2009 01:36pm
Quote (Kapsiko @ Sat, 2 May 2009, 19:11)
Здравейте. :) Трябва да ви разкрия една мистерия, която беше пазена от мен и от още един. Това е история, която започна със създаването на форумите в D2jsp.org. Всичко което вие виждате и използвате в пикселовия свят на D2jsp.org не е толкова просто, колкото изглежда, контролирането му е особенно трудно и аз получавам една помощ, без която нямаше да мога да контролирам този свят. Тази помощ е на едно извънземно същество,[U]което е добронамерено и няма лоши намерения[/U ]към човечеството, така че можете да не се притеснявате да използвате D2jsp.org мрежата след като узнахте толкова дълго прикриваната тайна. Елслв ви е благодарен за вниманието както и аз.
По доло ще ви се представи. :)

-Здравейте. Аз съм Елслв.


(O)=(O)
__| |__
| | | |
/ /_ _ \ \
|| ||
/_\ /_\


Thanks for pro information :D :D

This post was edited by velibg on May 2 2009 01:36pm
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
May 2 2009 02:29pm
Хаха тва зарибява
(O)=(O)
__| |__
| | | |
/ /_ _ \ \
|| ||
/_\ /_\

(O)=(O)
__| |__
| | | |
/ /_ _ \ \
|| ||
/_\ /_\

(O)=(O)
__| |__
| | | |
/ /_ _ \ \
|| ||
/_\ /_\

:D :D :D :D :D :D :D
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 3 2009 12:32am
Quote (Viki96 @ Sat, 2 May 2009, 20:29)
Хаха тва зарибява
(O)=(O)
__| |__
| | | |
/ /_ _ \ \
|| ||
/_\ /_\

(O)=(O)
__| |__
| | | |
/ /_ _ \ \
|| ||
/_\ /_\

(O)=(O)
__| |__
| | | |
/ /_ _ \ \
|| ||
/_\ /_\

:D :D :D :D :D :D :D



vouch
Go Back To Български Topic List
Prev15758596061264Next
Closed New Topic New Poll