Quote (GnDraj @ Sat, 29 Nov 2008, 13:13)
emi koi te e karal da karash kato ne mojesh ? Inache zavisi kakva dupka si napravil i dali ima kasko kolata.I az sam udrql kolata ni , no imashe kasko i ni platiha nova bronq

Inache dori da nqma kasko v nekoi serviz shte q iz4ukat ( male kakva duma upotrebih

) za ne mnogo pari.Nqma kakvo da se pritesnqvash

duopkata e mn malka na agala na bronqta tq e plast masova nqma draskotini po lamarinite sichko e ok samo deto chicho tosho (moje da se kaje moi bashta) mi kaza che e zagubil doverie v men

btw az moga da karam no ne i da shofiram ima malka razlika koqto e sashtestvena chuknah kolata shtot beshe tamno v garaja i to na 1 starna i gg