Quote (velibg @ Wed, 26 Nov 2008, 17:01)
ами
да ти кажа ако в канада където викаш 10-12к долара взимат тия
дърводелците ? !? лол ? хахаха не е верно ? ами компютърните
специалисти в канада колко ще взимат 40к на месец ? малко се изхвърли

btL
tva e vqrno shtot za darvodelcite ama tiq deto v planinata sekat tam s
rezachkite seshtash se nali tam 1 mashina prai bjijiiiiiiiiiiiiiiiit
i darvoto pada i zimat po 10-12k dlra na mesec shtot sa super extremni usloviqta i e super tejka rabotata etc ,,,