l
Quote (Disconnected @ Wed, 26 Nov 2008, 00:41)
Е, добро утро, това е основната идея, защо не трябва да ходи да бачкаш по чужбина като цяло. При най-леката вълна и летиш. После ревеш за родината, макар че преди тва да си я плюл и т.н.
m nito sam ia plul nito nishto ami samo deto zagubihme biznesa si i btw rabotehme poveche ot kolkoto trqbva
ama pak darjavicata ni ubi