Quote (2pac_rulez @ Tue, Nov 25 2008, 02:30pm)
Особенно ако си зимаш на чаши. Цели шишета е по добре според мен.
Винаги бутилка ! Имахме един куриозен случай , когато една позната си поръча едно питие .
Просто когато донесоха чашата тя забеляза , че вътре има сопол .
Знам ли какво ще ми слагат ако си взимам на чаши ... може пък и някой да се изплюе вътре , но и в бутилките
не знаеш какво има вече . Всеки гони количество , а не качество за жалост .