Предположенията (за мен специално) са Юни месец (някоя дата там в този месец)
Не ангажирам никого с моето мнение, просто си го изказвам

ПС: Аз ли съм най-стария jsp юзър от вас тука бре?

Просто преглеждах ей така хората и не видях никой 2005 освен Светулчо, който е с 1 месец след мен също
This post was edited by Jay-Mode on Apr 29 2009 01:09pm